Zapowiedź 2. kolejki I i II ligi

Po inauguracyjnej kolejce, już po podziale na dwie ligi, czas na drugą serię spotkań. Zmagania o godzinie 15:00 rozpoczną drugoligowcy.

Najciekawiej zapowiada się drugi mecz w tej lidze, gdzie liderująca po I kolejce Jagienka zmierzy się z Rapidem Domaniów. Obie drużyny spotkały się ze sobą w rundzie zasadniczej – wtedy lepszy okazał się Rapid, wygrywając 4:1. Ale nie zapominajmy, że Jagienka to całkiem inny zespół niż na początku rozgrywek. Podopieczni Piotra Mijała z meczu na mecz grają coraz lepiej i z pewnością będą chcieli potwierdzić swoją wysoką formę również w tym spotkaniu – tak więc nie ukrywamy, że liczymy na bardzo ciekawe i emocjonujące widowisko. Podbudowany zwycięstwem w I kolejce SNC Team zmierzy się z faworyzowanym Sed-Met(em). Drużyna Rafała Sinickiego rozpoczęła zmagania w II lidze od remisu z Rapidem. Więc dalej myśląc o pierwszoligowym awansie, na kolejną stratę punktów nie może już sobie pozwolić. Wierzymy też w to, że zespół z Siechnic „tanio skóry nie sprzeda” i stoczy wyrównana walkę. W ostatnim meczu Ibuum podejmie AFK Team.

Na początek I ligi starcie drużyn, które w poprzedniej kolejce ze swoich pojedynków wychodziło zwycięsko. Viatelecome wygrało z Jimi Team 4:2, natomiast Mad-Bud po bardzo zaciętej i wyrównanej walce pokonał faworyzowany przed meczem Last Pub. Zatem ciężko nam wskazać w tym meczu faworyta – na pewno na korzyść Marcinkowiczan przemawiają trybuny, równą i wysoką formę od początku rozgrywek prezentuje Sławomir Dutka, warte podkreślenia jest również to, że w większości meczów Mad-Bud gra „gołą” piątką i jak widać zupełnie im to nie przeszkadza. Jak wypadną na tle Viatelecome, które z kolei dysponuje szeroką ławką i które już raz w tej edycji pokonało zespół z Marcinkowic 6:1 – przekonamy się w niedzielę (początek meczu o 16:45). Last Pub z pewnością będzie chciała zmazać plamę z I kolejki i zaprezentować się z jak najlepszej strony. Naprzeciwko stanie zespół z Bystrzycy, który strzela dużo bramek, ale też sporo goli traci – dlatego chcąc stoczyć wyrównaną walkę z Last Pub(em) i liczyć na jaką kol wiek zdobycz punktową biało-niebiescy muszą wystrzegać się błędów w obronie i wykorzystywać sytuacje, które udaje im się wypracowywać. Ponadto w I lidze zagrają ze sobą Jimi Team i Wena – przypomnimy tylko, że w rundzie zasadniczej lepsi okazali się gracze Weny, pokonując Team Jimiego 4:2.

Wszystkich miłośników futsalu zapraszamy już jutro (8 luty) na halę do Marcinkowic – w imieniu organizatorów zachęcamy do wspólnego kibicowania i dobrej zabawy. Stratujemy o godzinie 15:00 – wstęp oczywiście bezpłatny.

ZESTAW PAR 2. KOLEJKI II RUNDY LZS LIGI HALOWEJ - GMINA OŁAWA:

NIEDZIELA (8 luty 2015 roku):

I liga:

Mad-Bud Marcinkowice - Viatelecome, godz. 16:45