LZS Liga Halowa: Wyniki i podsumowanie 2. kolejki I oraz II ligi

Rozegrana w ubiegłą niedzielę druga kolejka dostarczyła kibicom wielu emocji, nieoczekiwanych zwrotów akcji, a także grad bramek, zarówno w pierwszej, jak i w drugiej lidze.

Bezlitosny dla SNC Team okazał się zespół Sed-Met(u), który wbił swojemu rywalowi aż 11 goli. Honor dla SNC uratowali Piotr Rogoziński i Artur Radzikowski, którzy strzelili po jednej bramce i mecz zakończył się wynikiem 11:2. Jednostronne okazało się również widowisko, uważane przed tą kolejką za najciekawsze w II lidze. Chodzi oczywiście o mecz Rapidu z Jagienką, która była w stanie przeciwstawić się rywalowi tylko w pierwszej połowie, przegrywając 1:0. Po zmianie stron worek z bramkami rozwiązał się na dobre i ostatecznie to zawodnicy z Domaniowa mogli cieszyć się ze zwycięstwa i pierwszych 3 punktów, wygrywając w stosunku 6:1. Po bardzo dobrej grze i świetnej postawie Karola Charysza – zdobywcy 3 bramek w tym meczu, Ibuum gładko pokonał AFK 7:2.

Zupełnie nie wyszedł mecz zawodnikom Mad-Bud(u), którzy bardzo chcieli zrewanżować się Viatalecome za porażkę w rundzie zasadniczej (przypominamy, że Viatelecome wygrało wtedy aż 6:1). Niestety bardzo mądrze grająca drużyna, której dowodzi Damian Birecki od początku do końca kontrolowała przebieg spotkania i po 2 bramkach wcześniej wspomnianego Bireckiego i jednym trafieniu Florka pokonała Mad-Bud 3:1. Rozstrzelali się w tej kolejce gracze Weny, którzy pokonali Jimi Team aż 12:0. Świetną formą strzelecka popisał się w tym meczu Daniel Pawlak – zdobywca 4 bramek i aktualnie z 7 trafieniami na koncie przewodzi w klasyfikacji na najlepszego strzelca rozgrywek. W ostatnim spotkaniu I ligi zmierzyły się ze sobą drużyny Last-Pub(u) i Bystrzycy. Mecz był bardzo zacięty i wyrównany, a co najważniejsze prowadzony w bardzo szybkim tempie. Gdy wynik meczu strzałem z dystansu otworzył Paweł Skorupa, wydawało się, że kolejne trafienia dla podopiecznych Piotra Mijała są tylko kwestią czasu. Ale ambitnie grający zespół z Bystrzycy ani na chwile nie myślał odpuszczać bardziej znanym nazwiskom. Do wyrównania, jeszcze przed przerwą doprowadził najlepszy strzelec drużyny - Michał Gałaszewski. Po zmianie stron natomiast mecz wyglądał jak dobra walka bokserska – wymiana cios za cios. Akcje przenosiły się spod jednej bramki pod drugą. Bardziej skuteczna okazała się jednak Bystrzyca, a mianowicie Piotr Bekalski, który zdobył 2 bramki i poprowadził biało-niebieskich do bardzo cennego zwycięstwa.

WYNIKI 2. KOLEJKI II RUNDY LZS LIGI HALOWEJ - GMINA OŁAWA:

NIEDZIELA (8 luty 2015 roku):

I liga:

Mad-Bud Marcinkowice - Viatelecome 1:3 (0:2)
BRAMKI: Radosław  Piasecki - Damian Birecki - 2, Radosław Florek

Wena Team - Jimi Team 12:0 (4:0)
BRAMKI: Daniel Pawlak - 4, Rafał Kohut - 2, Dominik Wejerowski - 2, Jarosław Wejerowski - 2, Sławomir Ostropolski, Bartosz Mierzwa

Bystrzyca - Last Pub 3:1 (1:1)
BRAMKI: Piotr Bekalski - 2, Michał Gałaszewski - Paweł  Skorupa

II liga:

SNC Team - Sed-Met 2:11 (0:6)
BRAMKI: Piotr Rogoziński, Artur Radzikowski - Aleksander Mułyk - 3, Kamil Dołgan - 2, Patryk Kozina, Marcin Mazur, Marcin Musiał, Radosław Krzyśków, Mateusz Kluzek, bramka samobójcza