LZS Liga Halowa: Wyniki i podsumowanie 3. i 4. kolejki I oraz II ligi

Rozegrana w ubiegłą niedzielę trzecia oraz czwarta kolejka dostarczyła kilka ciekawych spotkań w I lidze dla kibiców zgromadzonych w marcinkowickiej hali.

W pierwszym meczu II ligi Jagienka strzeliła Ibuum 7 bramek, a oni za sprawą Sebastiana Rosiaka zdobyli dwa gole i spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem Jagienki. W kolejnym meczu Sed-Met miał stanąć na przeciwko AFK Team, ale jak się później okazało nie dotarli oni na oba swoje meczu i trzy punkty za walkower otrzymał Sed-Met oraz Rapid Domaniów, Przed drugim meczem Kamil Dołgan (Sed-Met) otrzymał nagrodę dla najlepszego zawodnika drugiej kolejki i następnieSed-Met stanął naprzeciwko Ibuum i po zdobyciu dziesięciu bramek, na które po jednym trafieniu odpowiedzieli Sebastian Rosiak i Piotr Sompoliński mecz wyraźnie wygrał Sed-Met, który liczy się w walce o I-ligowy awans. Później w szranki stanęli zawodnicy Jagienki i SNC Team i po zaciętym meczu to ekipa Jagienki mogła cieszyć się ze zwycięstwa 4:3. W ostatnim meczu II ligi Rapid Domaniów podejmował SNC Team i po sześciu trafieniach Rafała Dziębowskiego Rapid wygrał 6:1, gdyż honorową bramkę dla SNC zdobył Piotr Krawczyk.

Przed ostatnią kolejką o awans do przyszłorocznej I ligi walczą: Sed-Met, Rapid Domaniów i Jagienka.

Rozgrywki I-ligowe rozpoczęły się od hitowego spotkania Last Pub kontra Wena Team, mimo tego że po bramkach Rafała Kohuta i Dawida Pożaryckiego na początku meczu to później Last Pub za sprawą Piotra Słoniny, Dawida Babija oraz Janusza Gancarczyka wygrał ostatecznie ten mecz 3:2 i nadal ma matematyczne szanse na triumf w tegorocznych rozgrywkach. Później Viatelecome grało z Bystrzycą, która po dwóch bramkach Michała Gałaszewskiego oraz jednej Macieja Białka i Piotra Bekalskiego wygrała 4:1, a honorową bramkę dla rywali zdobył Radosław Florek.W kolejnym meczu Wena Team zagrała z Mad-Budem Marcinkowice i mimo prowadzenia po pierwszej połowie Mad-budu za sprawą przepięknego trafienia Mateusza Soroczyńskiego z rzutu wolnego w drugiej połowie po bramkach Dawida Pożaryckiego oraz Dominika Wejerowskiego i kontrowersji w polu karnym Weny, jednak to ona ostatecznie wygrała to spotkanie. Czwarty mecz odbył się pomiędzy Last Pubem i Viatelecome i po jednostronnym spotkaniu to Last Pub mógł cieszyć się z drugiego zwycięstwa podczas tego dnia. W przedostatnim meczu po wyrównanej walce Bystrzyca wygrała z Jimi Team, a w ostatnim meczu mimo prowadzenia Jimi Team z Mad-Budem 3:2, pod koniec meczu pozwolili oni sobie strzelić dwi bramki, aby ostatecznie przegrać ten mecz 3:4.

Przed ostatnią kolejką w I-lidze na zwycięstwo mają nadal szanse: Wena Team i Bystrzyca, a matematyczne nadzieje mają jeszcze Last Pub, Viatelecome oraz Mad-Bud Marcinkowice.

WYNIKI 3 i 4 KOLEJKI II RUNDY LZS LIGI HALOWEJ - GMINA OŁAWA:

NIEDZIELA (15 luty 2015 roku):

Last Pub - Wena Team 3:2 (3:2)
BRAMKI: Piotr Słonina, Dawid Babij, Janusz Gancarczyk - Rafał Kohut, Dawid Pożarycki

Viatelecome - Bystrzyca 1:4 (0:2)
BRAMKI: Radosław Florek - Michał Gałaszewski - 2, Piotr Bekalski, Maciej Bielec

Wena Team - Mad-Bud Marcinkowice 2:1 (0:1)
BRAMKI: Dawid Pożarycki, Dominik Wejerowski - Mateusz Soroczyński

Last Pub - Viatelecome 5:2 (2:0)
BRAMKI: Piotr Bielecki - 2, Dawid Babij, Piotr Słonina, Krzysztof Gancarczyk - Tomasz Tarasewicz, Przemysław Borecki

Bystrzyca - Jimi Team 5:3 (3:2)
BRAMKI: Michał Gałaszewski - 3, Maciej Bielec, Piotr Bekalski - Maciej Zarówny, Jacek Zarówny, Mateusz Machowski