Zapowiedź 5. kolejki

Piąta, ostatnia kolejka zmagań pierwszej części rozgrywek LZS Ligi Halowej Gmina Oława zapowiada się niezwykle ciekawie i pasjonująco.

Szczególnie w grupie A, gdzie oprócz Weny, która już w zeszłym tygodnia zapewniła sobie awans, szansę na wyjście z grupy mają jeszcze aż 4 drużyny. Teoretycznie najbliżej upragnionej promocji do I ligi jest Rapid Domaniów, któremu wystarczy remis w starciu z Jimi Team. Wiemy jednak, że w piłce wszystko jest możliwe, a „drużyna Jimiego” już niejednokrotnie udowadniała, że jest mocna i potrafi walczyć do samego końca (pokazały to spotkania z Bystrzycą i Jagienką). Teraz zadanie wydaje się być dużo trudniejsze, gdyż trzeba pokonać Domaniów, który z tygodnia na tydzień wydaje się być coraz mocniejszy. Natomiast zespołowi z Bystrzycy, awans bez oglądania się na rywali, da zwycięstwo nad SNC Team, który dotychczas nie zdobył żadnego punktu. Choć wygrana biało-niebieskich wydaje się być tylko formalnością, to mamy nadzieję, że i ten mecz dostarczy nam wielu emocji. Najtrudniejsze zadanie czeka jednak zespół Jagienki. Albowiem musieliby oni pokonać liderującą Wenę i liczyć na potknięcia Jimi Team i Bystrzycy.

W grupie B niemalże wszystko jest już rozstrzygnięte. Zespoły Last – Pub(u) i Mad-Bud(u) Marcinkowice promocję do grupy mistrzowskiej zapewniły sobie już w zeszłym tygodniu, w najbliższą niedzielę o godzinie 18:00 zagrają ze sobą o zajęcie I miejsca w grupie. Tylko jakaś katastrofa mogłaby odebrać awans Viatelecome, bez wątpienia rewelacji tegorocznych rozgrywek. Drużynie, której prym wiedzie Radosław Florek wystarczy bowiem remis w starciu z AFK, aby przypieczętować sukces i włączyć się do walki o mistrzostwo.

Już teraz zapraszamy na ostatnią, piątą kolejkę pierwszej części LZS Ligi Halowej Gmina Oława do hali sportowej w Marcinkowicach. Niedziela, 25 stycznia, start godzina 15:00.

ZESTAW PAR 5  KOLEJKI I RUNDY LZS LIGI HALOWEJ - GMINY OŁAWA:

NIEDZIELA (25 stycznia 2015 roku):

Grupa A:

Wena Team - Jagienka, godz. 15:00